Syze dielli, Parfois

2990L

SKU: 196627_IV

Syze dielli me xhama në formë drejtkëndore

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me xhama në formë drejtkëndore dhe me skelet të trashë njëngjyrësh. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë