Syze dielli Parfois

SKU: 186560

Syze dielli në formë sy-maceje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham trapez dhe skelet në fromë sy-maceje. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë