Syze dielli Parfois

SKU: 188333

Syze dielli me skelet me teksturë rrëshire

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me xham trapez dhe skelet me teksturë rrëshire. 98% Polikarbonat, 2% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë