Syze dielli Parfois

2990L

SKU: 188350

Syze dielli gjashtëkëndore

Prerje unike
Roze Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham gjashtëkëndor dhe skelet metalik. 100% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë