Syze dielli Parfois

2990L

SKU: 188430

Syze dielli me skelet metalik me dy tonalitete

Prerje unike
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham gjashtëkëndor dhe skelet metalik me dy tonalitete. 50% Bakër, 50% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë