Syze dielli Parfois

1690L

SKU: 189798

Syze dielli me xham oval

U
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me skelet dhe xham oval 79% Akrilik i riciklueshëm, 21% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë