Syze dielli Parfois

1690L

SKU: 189765

Syze dielli me skelet rrëshire

U
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham në formë rrethi dhe me skelet rrëshire, me dy tonalitete të kombinuara 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë