Syze dielli Parfois

2090L

SKU: 192110_BN

Syze dielli me xham në formë gjashtëkëndëshi

U
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Syze dielli me xham në formë gjashtëkëndëshi dhe skelet me dy tonalitete. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë