Syze dielli rrethore Parfois

SKU: 185071

Syze dielli me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham rrethor dhe me skelet me dy tonalitete. 100%Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë