Syze me xham rrethor Parfois

2990L

SKU: 188492

Syze me skelet të kombinuar metalik dhe plastik

U
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me xham rrethor, me skelet të kombinuar metalin dhe plastik me dy tonalitete 60% Bakër, 40% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë