Syze me skelet metalik Mango

2590L

SKU: 17000182

Syze dielli me xham në formë rrethi

99
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me skelet metalik dhe xham në formë rrethi, me faktor mbrojtës UV të kategorisë 2. 90% Bakër, 10% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë