Syze me skelet metalik Mango

SKU: 17000178

Syze dielli me xham në formë gjashtëkëndori

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Syze dielli me skelet metalik dhe xham në formë gjashtëkëndori, me faktor mbrojtës UV të kategorisë 3. 95% Çelik, 5% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë