Syze me skelet metalik Mango

2990L

SKU: 17073769

Syze dielli me xham rrethor

99
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham rrethor dhe me skelet metalik gold. .95% Celik Inoksi 5% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë