Syze me skelet metalik Parfois

SKU: 189776

Syze dielli në formë sy-maçeje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me skelet metalik gold dhe me xham me tonalitet blu,100% Celik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë