Syze me skelet metalik Parfois

2290L

SKU: 189826

Syze dielli me xham në tonalitet të errët

U
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Syze dielli me skelet metalik gold dhe me xham me tonalitet të errët100% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë