Syze me skelet metalik Parfois

2990L

SKU: 192600_BN

Syze dielli me skelet metalik me dy tonalitete

U
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me skelet metalik me dy tonalitete dhe me xham në formë rrethore. 60% Polikarbonat 40% Bakër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë