Syze me skelet metalik Parfois

2690L

SKU: 188493

Syze dielli me xham rrethor

U
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me xham rrethor dhe skelet metalik me këmbëza plastike. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë