Syze me skelet metalik Parfois

2990L

SKU: 189827

Syze dielli me xham në tonalitet portokalli

U
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me skelet metalik gold dhe me xham me tonalitete portokalli 100% Celik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë