Syze me skelet metalik Parfois

2690L

SKU: 189821

Syze dielli me xham rrethor

U
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Syze dielli me xham rrethor dhe me skelet metalik gold. 100% Celik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë