Syze në formë luleje Okaidi

SKU: 60963

Syze dielli me skelt në formë luleje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Syze dielli me mbrojtje UV të kategorisë 3, me skelet në formë luleje përreth xhamave. 100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë