T-shirt bazik me logo Mango

990L

SKU: 87000551

Bluzë me mëngë të shkurtra me logo të stampuar ne pjesën e përparme

l
m
s
xl
XS
blu
E kuqe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra prerje e drejtë me logo të stampuar ne pjesën e përparme dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk Organik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë