T-shirt bazik, Pedro Del Hierro

2800L

SKU: 5483571

T-shirt pambuku me dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Blu e errët
E bardhe
Gri
Jeshile e hapur
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me dizajn bazik, me jakë rrethore dhe me detaj logo tek pjesa e kraharorit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë