T-shirt bazik Springfield

1490L

SKU: 7122221

T-Shirt pambuku për meshkuj me dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-Shirt pambuku për meshkuj me dizajn bazik dhe jakë rrethore. 82% Pambuk 18% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë