T-shirt bazike Mango

2190L

SKU: 17902029

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn bazik me përbërje pambuku. 54% Pambuk, 43% Poliamid, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë