T-shirt bazike me logo Mango

495L

SKU: 17050157

Bluzë bazike me printe dhe logo të stampuar

l
m
s
xl
XS
Blu
Kaki
Mustarde
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë bazike me printe dhe logo të stampuar me printe dhe logo të stampuar , me jakë të rrumbullakët prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë