T-shirt bazike me logo Mango

495L

SKU: 17020155

Bluzë bazike me printe dhe logo të qëndisur

l
m
s
xl
XS
Blu
Blu e errët
Blu print
Bojeqielli
E kuqe
E verdhë
E zeze
Kaki
Portokalli
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë bazike me printe dhe logo të qëndisur me printe dhe logo të qëndisur , me jakë të rrumbullakët prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë