T-shirt bazike me logo Mango

990L

SKU: 17020155

Bluzë bazike me printe dhe logo të qëndisur

l
m
s
xl
XS
blu
Blu e erret
Blu print
Bojeqielli
E kuqe
E verdhe
E zeze
Kaki
Portokalli
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë bazike me printe dhe logo të qëndisur me printe dhe logo të qëndisur , me jakë të rrumbullakët prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë