T-shirt, Cortefiel

3000L

SKU: 5583307

T-shirt për meshkuj, dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Bojeqielli
E bardhe
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt për meshkuj, dizajn bazik, me jakë rrethore dhe mbyllje me kopsa. .100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë