T-shirt e stampuar me motiv “hearts-ladybugs”.,Okaidi

545L

SKU: 84742172

Mollëkuqet formojnë zemra të vogla në këtë bluzë me jakë: është e lezetshme, poetike dhe e lehtë për t’u kombinuar me veshjet e çdo vajze të vogël!

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mollëkuqet formojnë zemra të vogla në këtë bluzë me jakë: është e lezetshme, poetike dhe e lehtë për t’u kombinuar me veshjet e çdo vajze të vogël! 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë