T-shirt e thurur Mango

1995L

SKU: 17042888

T-shirt e thurur dhe me detaje florale

l
m
s
XS
Blu
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore të mbyllur, me teksturë thurjeje dhe me detaje florale. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë