T-shirt e vijëzuar Obaibi

420L1390L

SKU: 94339

T-shirt pambuku me vija horizontale

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
E verdhë
Jeshile e erret
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale dhe detaj logo të stapuar. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,