T-shirt me motiv peizazhi Okaidi

1043L1323L

SKU: 99116

T-shirt pambuku me peizhash në pjesën përpara

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
gri
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore me shirit, dizajn me motiv peizazhi në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , , , ,