T-shirt jakë V, Parfois

1090L

SKU: 208952_EC

Modelja është 175 cm dhe ka një madhësi XS-S.

l
s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2%ELASTANE, 26%Poliestër, 72%Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë