T-shirt Lino Mango

1813L

SKU: 87905672

Bluze bazike lino me mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët

l
m
s
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluze bazike lino me mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët, prerje e drejtë dhe të çara anësore. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA