T-shirt Lino Mango

SKU: 87805672

Bluze bazike lino me mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluze bazike lino me mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët, prerje e drejtë dhe të çara anësore. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA