T-shirt linoje Mango

1554L

SKU: 87005672

T-shirt me prerje të drejtë dhe çarje anësore

l
m
s
XS
blu
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt linoje me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me prerje të drejtë dhe çarje anësore. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë