T-shirt lino Women Secret

687L

SKU: 3272176

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra e të rëna në supe dhe jakë V, me përbërje linoje dhe dizajn bazik. 85% Viskozë, 15% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë