T-shirt, Mango

2990L

SKU: 27009075

T-shirt me jakë V dhe me detaje dantelle në pjesën e përparme

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me jakë V dhe me detaje dantelle në pjesën e përparme, prerje e drejtë. 51% Poliestër 49% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë