T-shirt me copë të mbledhur Mango

2093L

SKU: 87905727

T-shirt me prerje të shkurtër

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me copë të mbledhur, me mëngë të shkurtra e të fryra, jakë rrethore dhe prerje të shkurtër. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA