T-shirt me detaj logo Springfield

1393L

SKU: 0249823

T-shirt regular-fit me jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn bazik me detaj logo në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë