T-shirt pambuku Cortefiel

897L

SKU: 2192209

T-shirt pambuku me dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Blu e mesme
E bardhe
E zeze
Gri
Gri e erret
Jeshile
Kafe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me dizajn bazik dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë