T-shirt bazike Cortefiel

2990L

SKU: 2192209

T-shirt pambuku me detaj logoje të qendisur

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Blu e mesme
E bardhe
E zeze
Gri
Gri e erret
Jeshile
Kafe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn bazik me detaj logoje të qendisur në kraharor.,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë