T-shirt me detaje gurësh Springfield

995L

SKU: 8869111

T-shirt me gurë në jakë dhe mëngë

l
m
s
xl
XS
bezhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me detaje gurësh përreth mëngëve dhe jakës. 70% Viskoze, 30% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë