T-shirt me detaje teminash Springfield

2190L

SKU: 1382136

T-shirt me zemra prej teminash në pjesën përpara

l
m
s
xl
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me detaje zemrash me prej teminash në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë