T-shirt me detaje teminash Springfield

2190L

SKU: 1382330

T-shirt me Mickey Mouse prej teminash

l
m
s
xl
XS
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore, dizajn me Mickey Mouse prej teminash në pjesën përpara. 50% Poliester 50% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë