T-shirt me detaje teminash Springfield

1990L

SKU: 8862451

T-shirt me mëngë të shkurtra, me një shkrim të printuar dhe një zemër me detaje teminash në mes

l
m
s
xl
XS
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra, me një shkrim të printuar dhe një zemër me detaje teminash në mes, me jakë të rrumbullakët,95% Pambuk 5% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë