T-shirt me dizajn grafik Springfield

657L

SKU: 1382292

T-shirt me dizajn grafik Springfield

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me një dizajn grafik dhe shkrimin “Pink Paris Journey” në mes, me jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë