T-shirt me dy tonalitete Okaidi

SKU: 96361

T-shirt me disa topa të printuar përpara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me dy tonalitete dhe me disa topa të printuar përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë