T-shirt me dy xhepa në kraharor Mango

1314L

SKU: 17002026

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me dy xhepa në kraharor dhe me prerje të shkurtër. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë