T-shirt me fruda në mëngë Mango

2190L

SKU: 17081509

T-shirt pambuku me jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me fruda në mëngë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë