T-shirt me imazh të printuar Mango

SKU: 87047105

T-shirt pambuku me print

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me një imazh të printuar dhe prerje të drejtë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA