T-shirt me imazh të prinuar Prenatal

2145L

SKU: 672912

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore; dizajn me një imazh të printuar përpara. 90% Pambuk, 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit